Yhteystiedot / Henkilöstö
 
 

Hakusana:
Vaihde6774511
Fax6774798
Kaupunginjohtaja Jukka Moilanen6774610050-3672617
Friitalan koulualkuun
Friitalan koulun opettajainhuone 6774752
Englanninluokka 6774835
Siivous 0400-134865
Monistus 6774839
Fagerdahl Kati koulusihteeri Lisätiedot6774803
Friitalan koulu Telefax 6774797
Friitalan koulu Terveydenhoitaja 6774804
Friitalan koulun keittola emäntä 6774805
Keittiö Friitalan koulu Lisätiedot6774805
Kemppainen Arja vs.rehtori Lisätiedot67748020400134802
Opettajainhuone Friitalan koulu 6774752
Siivous, Friitalan koulu 6774865
Terveydenhoitaja, Friitalan koulu 0447010425
Harjunpään koulualkuun
Aaltonen Juha rehtori Lisätiedot0400134702
Harjunpään koulu Telefax 5390561
Harjunpään koulu 5390561
Harjunpään koulu Keittola emäntä 5390817
Harjunpään koulun telefax 5390561
Keittiö, Harjunpään koulu 5390817
Kelto-projektialkuun
Raatesalmi Pauliina kiert.erityislastentarhanopettaja Lisätiedot0400-134799
Kirjastoalkuun
Hokkanen Juha kirjastotoimenjoht. Lisätiedot67748220400134822
Kirjasto Lainaus 6774681
Kirjasto Neuvonta 6774680
Kirjasto Telefax 6774819
Kirjasto, Kullaa 6774684
Kirjaston kahvio/modeemi 6774863
Kirjaston työhuone 6774862
Koskin koulualkuun
Heinimäki Mikko rehtori Lisätiedot04001348780400134878
Koululaisten iltapäiväkerho Iltisalkuun
Friitalan Iltis 0504369243050-4369243
Harjunpään Iltis 04001349200400-134920
Kaasmarkun Iltis 04001347010400-134701
Koskin Iltis 0405328882040-5328882
Olavin Iltis 0400134921
Suosmeren iltis 0405328883
Vanhankylän Iltis 0400-134723
Koulutus- ja vapaa-ajanpalvelutalkuun
Helin Päivi sivistysjohtaja Lisätiedot67746190400134619
Nevanperä Erja osastosihteeri Lisätiedot67746880400134914
Kulttuuritoimialkuun
Tarvainen Ilkka museoamanuenssi Lisätiedot67747420400-134742
Toikka-Haldin Hilpi kulttuurisihteeri Lisätiedot67746980400-134698
Kunnallistekniset palvelutalkuun
Elohaka Eetu suunnitteluinsinööri Lisätiedot67746830400-134683
Haanpää Petri maarakennustyönjohtaja Lisätiedot0400-134882
Helander Katri palvelupäällikkö Lisätiedot67748680400134868
Hjulgren Juha tekninen johtaja Lisätiedot67746330400-134633
Hurri Elise kanslisti Lisätiedot6774632
Hussi Mirja puutarhuri Lisätiedot0400-134765
Isokorpi Kaija palveluesimies Lisätiedot67746420405328870
Jaakkola Kai sähkömies Lisätiedot0400-134881
Kaukinen Hilkka palveluesimies Lisätiedot0400-134895
Kiviniemi Pentti puistotyöntekijä Lisätiedot0400-134778
Koivunen Kimmo putkimies Lisätiedot0400-134856
Kuusisto Asko työnjohtaja Lisätiedot0400-134930
Lahdenperä Jani putkiasentaja Lisätiedot0400-134776
Lahtinen Jani liikennealueiden työnjohtaja Lisätiedot0400-134708
Laine Päivi toimistosihteeri Lisätiedot0400-134539
Lehti Juha laitosmies Lisätiedot0400-134794
Levola Janne kiinteistönhoitaja Lisätiedot0400-135334
Lounasvaara Markku kiinteistönhoitaja Lisätiedot0400-134812
Mikkola Niina puistotyöntekijä Lisätiedot0400-134536
Myllymaa Timo korjausmies Lisätiedot0400-134893
Nissilä Eija suunnitteluavustaja Lisätiedot6774842
Nurmi Markku varastonhoitaja Lisätiedot0400-134662
Peltomäki Ville putkiasentaja Lisätiedot0400-134898
Riikonen Marko putkimies, vesilaitoksen hoitaja Lisätiedot0400-134608
Sarin Jarkko talonrakennusmestari Lisätiedot67746600400-134660
Sasi Rauno kiinteistönhoitaja Lisätiedot0400-134894
Sjögren Arja palveluesimies Lisätiedot67746480400-134648
Sulamäki Pekka vesihuoltomestari Lisätiedot67746250400-134625
Warell Tomi kiinteistönhoitaja Lisätiedot0400-134777
Vastamäki Marko viemäriasentaja Lisätiedot0400-134880
Kylät, matkailu ja markkinointialkuun
Kalajoki Milla Matkailuharjoittelija Lisätiedot0400450859
Kannisto Eija kylä- ja markkinointikoordinaattori Lisätiedot67748660400-134866
Lukioalkuun
Harju Satu opinto-ohjaaja Lisätiedot67748160400-134816
Harju Ari rehtori Lisätiedot67748140400-134814
Keittiö, Lukio 6774818
Kirjastonhoitaja, Lukio 6774844
Opettajainhuone, Lukio 6774762
Siivous, Lukio 0400-134956
Terveydenhoitaja, Lukio 0447010533
Virtanen Sirpa koulusihteeri Lisätiedot6774815
Maankäyttöalkuun
Ahokas Arto maanmittausteknikko Lisätiedot6774624
Kekki Pauli kaavoitusinsinööri Lisätiedot6774622
Kiviharju Ulla suunnitteluavustaja Lisätiedot6774621
Nurminen Mikko kaavoituspäällikkö Lisätiedot0400-134718
Tuominen Tapio kartoittaja Lisätiedot67747850400-134886
Uusitalo Elina kartoittaja Lisätiedot0400-134875
Olavin koulualkuun
Kalliomäki Anne Rehtori Lisätiedot67748060400-134806
Olavin koulu Telefax 6774772
Opettajainhuone, Olavin koulu 6774772
Päivähoitoalkuun
Harjunpään päiväkoti 04001349180400-134918
Kaasmarkun esiopetus 5381007
Kevätsalo Arja varhaiskasvatuskoordinaattori Lisätiedot6774656
Kuusisto Helena kanslisti Lisätiedot6774709
Pk Peltowilla päivähoitoryhmä 0400134919
Pk Peltowilla eskariryhmä 0400134906
Pk Malmitie 040-5328875
Pk Kuusipirtti 0400-134722
Pk Metsätähti 0400-134721
Pk Metsätähti alakerta 0400-134741
Pk Satumetsä 0400-134724
Pk Tuulenpesä 0400-134801
Pk Tuulenpesä kokopäiväos. 0400-134845
Ryhmäperhepk Muksula 0400134715
Ryhmäperhepk Kullaanmuru 0408242047
Toivanen Merja perhepäivähoidonohjaaja Lisätiedot67747190400134719
Vuoroperhepäiväkoti Peltowilla 0400134919
Rakennustarkastustoimialkuun
Albrecht Mikael rakennustarkastaja Lisätiedot67746270400-134627
Rakennusvalvontaalkuun
Raak Mervi kanslisti Lisätiedot0400134711
Rakennusvalvonta, Kunnallistekniset palvelutalkuun
Järvenpää Jarmo II rakennustarkastaja, kiinteistötyönjohtaja Lisätiedot67746490400-134649
Suosmeren koulualkuun
Suosmeren koulu Keittola emäntä 6774855
Talous ja hallintoalkuun
Airaksinen Mikko talouspäällikkö Lisätiedot67746700400134670
Montonen Pirjo laskentasihteeri Lisätiedot6774636
Nieminen Sinikka kanslisti Lisätiedot6774653
Nordlund Timo osastosihteeri Lisätiedot67746130400135328
Polvenlahti Mikko hallintojohtaja Lisätiedot67746470400-134647
Rinne Tarja kanslisti Lisätiedot6774699
Sasi Leena palkkasihteeri Lisätiedot6774604
Tuominen Anne-Riitta henkilöstöpäällikkö, työsuojelupäällikkö Lisätiedot0400134675
Vehkaoja Raija kanslisti Lisätiedot6774611
Terveysosastoalkuun
Ravintokeskus 67749810400-134535
Tietohallintoalkuun
Kokko Ari ohjelmistoasiantuntija Lisätiedot67746500400-134650
Metsälä Mikko vt tietohallintopäällikkö Lisätiedot67747490400-134749
Suominen Ari atk-tukihenkilö Lisätiedot67748770400-134877
Ulvilan Isännöintipalvelu OYalkuun
Kopra Terttu kiinteistösihteeri Lisätiedot6774823
Kujanpää Jari toimitusjohtaja Lisätiedot67748240505977002
Niemi Antti 6774827
Saarinen Jarmo tekninen isännöitsijä Lisätiedot6774825
Sukeva Marika rakennuttajasihteeri Lisätiedot6774830
Ylikoski Seija kanslisti Lisätiedot6774826
Ulvilan yhteiskoulualkuun
Haanpää Tarja koulusihteeri Lisätiedot6774808
Keskuskeittiö, Ulvilan yhteiskoulu 6774726040-5328870
Kotiranta Jukka vs.rehtori Lisätiedot67748070400-134807
Luomanmäki Heini 0400134821
Mäkinen Mari kuraattori Lisätiedot67748840400-134960
Opettajainhuone, Ulvilan yhteiskoulu 6774809
Opetuskeittiö, Ulvilan yhteiskoulu 6774727
Pitkäranta Hille opinto-ohjaaja Lisätiedot0400-134811
Siivous, Ulvilan yhteiskoulu 0400-134954
Terveydenhoitaja, Ulvilan yhteiskoulu 6774810044-7010427
Tuohino-Hakala Paula opinto-ohjaaja Lisätiedot67747700400-134770
Vanhankylän koulualkuun
Vanhankylän koulun opettajainhuone 6774710
Opettajainhuone Koivupirtti 6774789
Opettajainhuone/Ruokala 6774852
Terveydenhoitaja 0447010533
Vanhakylän koulu Siivous 0400-134767
Opettajainhuone, Vanhankylän koulu 6774710
Opettajainhuone, Koivupirtti, Vanhankylän koulu 6774789
Opettajainhuone, ruokalarak., Vanhankylän koulu 6774852
Siivous, Vanhankylän koulu 0400-134767
Terveydenhoitaja, Vanhankylän koulu 0447010533
Tommilammi Sirpa koulusihteeri Lisätiedot6774795
Vanhankylän koulun Telefax 6774867
Vanhankylän koulun Keittola emäntä 6774713
Vepsä Kimmo rehtori, KM Lisätiedot67748490400134849
Vapaa-aikatoimialkuun
Eräpuro Janne nuoriso-ohjaaja Lisätiedot0400134897044-2708159
Helppolainen Arto nuoriso-ohjaaja Lisätiedot67746970400-134889
Kivi Helena erityisnuorisotyöntekijä Lisätiedot0400134834
Kotolahti Mari vapaa-aikaohjaaja Lisätiedot0400-134890
Nevala Markku vapaa-aikakoordinaattori Lisätiedot0267747060400926117
Pensas Keijo laitosmies Lisätiedot0400134764
Rosenvall Riku kentänhoitaja Lisätiedot0400134793
Vapaa-aikatoimi, Kaskelottialkuun
Airasmaa Anna-Mari liikunnanohjaaja Lisätiedot026774705
Koota Paula liikunnanohjaaja Lisätiedot026774705
Nummi Laura liikunnanohjaaja Lisätiedot026774705
Tähti Katja vastaava liikunnanohjaaja Lisätiedot0267747050405328888